Zirkonyum Sağlam Oluyor Mu?

Diş tedavisinde pek çok alternatif seçenek mevcuttur. Bu alternatiflerden biri de buradan inceleyebileceğiniz Zirkonyum dişlerdir. Bu noktada akla gelen en önemli soru zirkonyumun sağlam olup olmadığıdır. Kusursuz beyazlıkta dişlere ulaşmak isteyen ve doğal görünümü bozmayan bu yöntemle ilgili ayrıntılar şu şekildedir.

Çok koyu olan ya da rengi sararmış olan dişlere zirkonyum tedavisi uygulanabilmektedir. Bunun için Diş hastanesi seçiminde bizi tercih edebilirsiniz. Bunun dışında hafif çapraşık dişler için de uygundur. Beyazlatma ile renk açımı mümkün olmayan kararmış dişlere de bu yöntem uygulanabilmektedir. Yine aynı şekilde aralarında boşluklar olan dişlerde de zirkonyum uygulanmaktadır. Sağlamlık konusunda diğer tüm yöntemlere oranla çok daha sağlam ve dayanıklı olduğunu ifade edebiliriz.

Tedavi yöntemlerinde zirkonyumun iyi bir şekilde uygulanması sağlıklı ve doğal sonuç alabilmek için çok önemlidir. Bunun için Diş doktoru tercihinizde titiz olmanızı öneriyoruz. Diş tedavi merkezimizde bulunan tüm doktorlar alanında uzman ve deneyimlidir. Bu nedenle çok uygun fiyatlarla en başarılı sonuçları almak için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın