Yakıt Takviye Hizmeti

Aracınızın yakıtını kontrol etmediğiniz durumlarda aracınız sizi yolda bırakabiliyor. Böyle durumlarda şanslıysanız yakınınızda bir petrol istasyonu bulabilirsiniz. Ancak yakınınızda bir petrol istasyonu yoksa aracınızı bırakarak petrol istasyonu aramanız gerekir. İstanbul yol yardım servisi sizleri istasyon arama derdinden kurtararak günün her saatinde yakıt takviye hizmeti sunuyor. Böylece yolda kaldığınızda bir telefon ile yakıt takviyesi alabiliyorsunuz.

Yakıt gibi akü bitmesi, lastik patlaması, araç anahtarının kaybolması durumunda aracınızı güvenli bir şekilde kullanabilmek için sizlere 7/24 yol yardım hizmeti sunan İstanbul yol yardım servisi sizlerin en yakın dostu olmuş durumda. Profesyonel ekip ile sizlere hizmet veren servisi günün her hangi bir saatinden arayabilirsiniz.

Yolda kaldığınızda size yol yardım hizmetinin yanında oto çekici hizmeti de sunan İstanbul yol yardım servisi aracınızı anlaşmalı servislere veya istediğiniz tamirhaneye kadar götürüp güvenli bir şekilde teslim ediyor. Oto çekici hizmeti ile hareket edemeyecek durumda olan araçlarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde dilediğiniz servise veya tamirhaneye götürebilir ve hızlı bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın