Windows Hosting ile Linux Hosting Arasındaki Farklar

İşsizliğin seviye olarak yüksek oranda olduğu ve para kazanabilmek için belirli bir vücut gücünün sarf edildiği dönemlerden şuan da evden çıkmadan ve yüksek vücut performansı gerekmeden rahatlıkla bir iş kurulup para sahibi olunabilmektedir. İnternet üzerinden bir marka oluşturarak iş sahibi olmak için öncelikle bir internet sitenizin olması ve bunun içinde hosting sağlayıcınız olmalıdır. Windows hosting web internet sağlayıcısı olarak en çok tercih edilendir. Hizmetlerden yararlanmak için https://www.myhostcum.com/sunucu-barindirma linkine tıklayın.

Bunun yanında yine tercih edilen Lünux hosting’in kendi içlerinde hizmetleri bulunur. Her iki tür kendi içlerinde özel programlar barındırır. Kullandığınız programa göre hosting tercihi yapmanız gerekir. 

Windows Hosting ile Linux Hosting’ten Hangisini Seçmeliyiz?

İnternet üzerinden yayın yapabilmek sayfanızı internetle buluşturabilmek için satın aldığınız web hosting hizmetlerinin ardından işlerinizi tasarlayabilmek için bulunan iki yazılımda çokça tercih edilmektedir. Bu iki hosting türünün özelliklerinden bahsedip ardından hangi yönde tercih yapmanız gerektiğinden bahsedelim. 

Windows hosting ya da Linux hosting’den birini kötülemek içi bu başlığı açmış değiliz. Sadece şunu bilelim ki hangi dil ve programlar ile çalışıyorsanız onu seçmeniz daha isabetli olacaktır. Eğer PHP tabanlı bir iş üzerinde çalışma sağlayacaksanız Linux öneririz. ASP tabanlı bir çalışma programı tasarımınız varsa da kesinlikle Wİndows öneririz. Hosting fiyatları ve paketleri için buraya tıklayın.

Özellikle hız çok önemlidir. Paylaşımlarınızın aracı sunucu ile internette sunulmasının hızı sizi rakiplerinizden farklı bir boyuta taşır. Yenilikçi, farklı ve rakiplerinizin önünde bir site donanımına sahip olmak istiyorsanız ve ne yapacağınızı henüz bilmiyorsanız sitemizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın