Türkiye’deki Uluslararası Firmalar İçin Muhasebe Hizmetleri

Muhasebe ve belgelendirme hizmetlerinde, limited şirket kurulması konusunda deneyimli ve uluslararası geçmişi olan kişilerin sunduğu kaliteli hizmetler sunan bireysel bir yaklaşım sunuyoruz. Lütfen, yüzlerce uluslararası müşteriyle çalıştığımız ve hizmetlerimizden çok memnun kaldıklarından haberdar olun.

  • Defter Tutma Muhasebesi
  • Vergi Hizmetleri
  • Beyanların tam onay prosedürünün yerine getirilmesi ve tüm kayıtların kurallara uygun olarak denetlenmesi.
  • Üzerinde anlaşılan formlar ve konular üzerine Yönetim Raporlama Hizmetleri
  • CPA Hizmetleri Kapsamında Üç Aylık Hesapların Denetimi
  • Kurumsal Sekreterlik Hizmetleri
  • Belgeleri Arşivleme

Neden Şirketİst Sizin İçin En İyi Seçenek?

Şirketist, dünya çapında çok sayıda bölgede fazla bağımsız muhasebe ve danışmanlık hizmeti firmasından oluşan, dünyanın en büyük 10 denetim ağına ait uluslararası bir ağın bir parçasıdır. Şirketİst’ten şirket kurmak için destek alan firmalar, en iyi hizmet kalitesi için uluslararası bir üne sahip olan yerel bilgi, uzmanlık ve deneyimleri ile tanınırlar.

Uzmanlığımız, şirketimizde, yeni danışmanlık hizmetlerinin geliştirilmesi de dahil olmak üzere profesyonel hizmetlere yenilikçi yaklaşım üzerine yoğunlaşıyoruz. Halen, denetim, vergi danışmanlığı, işlem danışmanlığı, risk yönetimi danışmanlığı, adli hizmetler, AB fon danışmanlığı, iç süreçleri dahilinde danışmanlık, vb. dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Çalışanlarımızın daha geniş bir bakış açısı ile geliştirilmesine odaklanıyoruz. Size tüm gerekli konularda en güncel ve doğru bilgileri sağlayabilmek adına çokça çaba sarf ediyoruz. Şirket kurulumu aşamasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir olası soruna karşı hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın