Tasarı Mimarlık Ofisi Projelendirme Hizmeti

mimarlık ofisi

Tasarı Mimarlık İstanbul Küçükçekmece ve çevresinde hizmet veren bir mimarlık ofisidir. Tasarı mimarlık İstanbul’un en iyi mimarlık ofisleri arasında yer almaktadır. Tasarı mimarlığın bu başarısının ardında yatan sebeplerden ilki ve en önemlisi planlı ve programlı bir çalışma ile işlerini yürütmesidir.

Tasarı mimarlık sözleşme ile beraber çalışmalara başlamaktadır. Öncelikle ihale kapsamındaki ön danışman detayları yeniden görüşülerek uygulamaya yönelik prensipler haline getirilir. Ve tüm plan ve program en ideal şekilde bu doğrultuda hazırlanır ve çözümlenmeye başlanır. Gerekli bilgiler dahilinde projeler detayları ile çizilir.

Sonrasında ihtiyaç duyulan malzemeler belirlenir ve bir ihtiyaç listesi hazırlanır. Gerekli olan tüm malzemelerin temin edilmesi için zaman kaybetmeden eyleme geçilir ve uygulanmaya başlamadan önce tekrar on kontroller yapılır. En son olarak da tamamlanmış iş için as- buılt projelerinin çizilmesi ile projelendirme işleminin sonuna gelinmiş olur.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi Hizmeti

Küçükçekmece mimarlık ofisleri içinde en iyi mimarlık ofislerinden olan Tasarı mimarlık proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Danışmanlık ve proje yönetimi kapsamında bütçe ve süre gibi etmenlerde göz önünde bulundurularak risk analizi yapılır ve değerlendirmeye göre işin nasıl yapılacağı belirlenir.

Gerekli ekip oluşturulur ve ekipler bizzat iletişim, iç planlama, organizasyon, tedarik takip gibi işlemlerin kontrolünü ve uygulanmasını sağlar. Teknik ve finansal raporlamalar da yapıldıktan sonra işlerin yolunda gitmemesi için hiçbir sebep kalmamış olur.

Bir cevap yazın