Sosyal Hayatınıza Renk Katacak Uygulamalar

Kıl Tekniği Kaş

Bakımına ve güzelliğine önem veren kadınların en çok tercih ettiği adres olan Funda Barlık İstanbul Kaş Tasarım merkezimizde kaş tasarım ile beraber ipek kirpik, kalıcı makyaj silme, kaş vitamini, saç pigmentasyonu ve kirpik lifting gibi uygulamalara yer verilmektedir. Güzel kaşların kadınlara özgüven kattığına inanan merkezimizde kaş tasarım işlemlerine büyük önem verilmektedir.

Kendinizi daima özel hissetmeniz konusunda yardımcı olan uzmanlarımız, ihtiyacınıza uygun hizmetleri ile her zaman yanınızda olmaktadır. Son derece doğal olan ve http://www.fundabarlik.com web sitesinden detaylı bilgi alabileceğiniz microblading kaş tasarım yöntemi ile istediğiniz doğal görünümü elde edebilirsiniz. Yüz estetiğine değer veren kişiler için ideal olan bu yöntemin uygulanması büyük dikkat istemektedir. Merkezimizde görev yapan tüm uzmanlarımıza bu konuda güvenebilirsiniz.

Bakımlı olmayı seven kadınların ilgi odağı haline gelen kıl tekniği kaş tasarımı ile Microblading yöntemi birbirine çok benzemektedir. Her iki yöntemde de temel amaç kaşların doğal ve yüz hatlarına uygun olmasını sağlamaktır. Olduğunuzdan daha genç ve dinç görünmenize yardımcı olacak uygulama için ödemeniz gereken ücrette son derece idealdir.

İşlem öncesinde sizlerle beraber gerekli planları ve adımları netleştiriyoruz. İsteklerinizi bu aşamada bizlere doğru olarak ilettiğiniz zaman işlem sonrasında hayran kalacağınız bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Kaş tasarımı ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili geniş bilgiler almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın