Profesyonel Yalıtım Hizmetleri

beton yapılarda yalıtım

Bina yalıtımı çok önemli bir konudur. Bu nedenle ürün seçiminden uygulama aşamasın kadar profesyonel firmalardan yardım alınmalıdır. Beton yapıların yalıtımı konusunda profesyonel hizmet veren Peplos, binalarda kullanılan tüm yalıtım malzemelerinin satışını yapan ve yalıtımın önemini bilen bir firma olduğu için son teknoloji yalıtım ürünlerinden geleneksel yalıtım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

Beton yapıların inşaat aşamasından başlayarak uygulanması gereken yalıtım malzemeleri ile ilgili olarak hem danışmanlık hem de uygulama hizmeti vererek yapının kullanım aşamasında sorunsuz kullanılmasını sağlayan firma yapı da kullanılacak malzeme türüne göre yalıtım malzemesi kullanılmasını sağlamaktadır.

Zemin, çatı, duvar yalıtımı konusunda hizmet veren firma tarihi yapıların yalıtımı konusunda da profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Tarihi yapıların özel durumlarını göz önünde bulundurduğunuzda kullanılacak yalıtım malzemesinin kalitesi, kullanımında dikkat edilecek püf noktalar ve teknik uygulamalar gibi her detaya özenle yaklaşan Peplos, tarihi yapıların korunmasında en önemli role sahiptir.

Tarihi yapıların restore edilerek kullanım ömürlerinin artırılması, yapının su ve ısı gibi etkenlerden olumsuz etkilenmesinin önlenmesi, iklimlendirme sistemlerinden tasarruf edilmesi için yapılması zorunlu olan yalıtım uygulamalarında yapı türüne göre malzeme seçmenize yardımcı olan firma kullanılacak malzemelerden, uygulama işlemlerine kadar hizmet veriyor. Peplos, su yalıtımı, ısı yalıtımı, dış cephe yalıtımı, çatı yalıtımı gibi farklı alanlarda ve konularda sahip olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın