Poliüretan Söve Modelleri Nelerdir? Nasıl Temin Edilir?

Yapıların dış cephe görünümlerine estetiklik kazandıran poliüretan söve, günümüzde en sık kullanılan dış cephe kaplama malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mimari yapı elemanlarından biri olan poliüretan söve, yapının dış cephesini olumsuz hava koşulları, ses ve hava kirliliği gibi durumlara karşı koruyabilmekte ve ısı yalıtımını sağlayabilmektedir.

Poliüretan Söve Neden Yapılır?

Binaların dış cephesine uygulanan köpük ve kauçuk benzeri bu malzeme, pek çok amaç doğrultusunda uygulanabilmektedir. Hem binanın dekorasyonunu sağlama, hem de ısı yalıtımını oluşturma gibi özelliklere sahip olan poliüretan söve, kullanıldığı bina ya da yapının fırtına, kar, tipi, sağanak yağış gibi sert hava koşullarına karşı hasar görmeden sağlam bir şekilde ayakta durmasını sağlamakta, yapıya mimari bir kimlik kazandırmakta ve sesin yapı sakinlerini rahatsız etmemesini sağlayabilmektedir.

Öte yandan binaların dış cephelerinde söve kullanılırken, iç dekorasyonuna hoş bir görünüm kazandırmak adına poliüretan kirişkullanıldığı görülmüştür.

Poliüretan Söve Modelleri Nelerdir? Nasıl Temin Edilir?

Genel olarak dış cephe modelleri şeklinde ifade edilen söve modelleri, sahip olduğu çeşitli renk ve desenleri sayesinde yapıya bir kimlik kazandırabilmektedir. Çeşitli söve modellerini https://www.dekorix.com adresi üzerinde rahatlıkla inceleyebilmek mümkün olurken, temini için de yine bu site üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

Üstelik müşterilerine uygun fiyat garantisi ile kaliteli hizmet garanti eden Dekorix, saraylardan düğün salonlarına, klasik ev dekorasyonlarından tarihi yapılara varana kadar her alanda hizmet sunabilmektedir.

Bir cevap yazın