Poliüretan Mertek

Önünüze sunulan dekoratif pek çok model içerisinde kafası karışanlar da yine kendi çizimlerini firmaya bulunabilirler.Bazen bizlerde çalışanlar olarak şehrin bunaltıcı gürültüsünden ve görüntüsünden kaçmak isteriz fakat yapamadığımız da bulunduğumuz bölgeyi biraz daha kasabaya dönüştürmek biraz daha köy hayatında yaşıyormuşum gibi dekoratif kartonpiyer modelleri ile şık bir hale getirmek isteyebiliriz . 

Öyle bir düşünceniz varsa poliüretan mertek uygulaması sizin için uygun olacaktır. Bulunduğunuz bölgeye sanki bir antik ahşap köy evi görünümü verebilir. Çok eski zamanlardan kalma bir yapı şeklinde kendini zuhur edebilir.

Bu tarz taklit ahşap ürünlerle beraber montaj ve restorasyonu ile poliüretan mertek istediğiniz o havayı sunacaktır. Bulunduğunuz yer eski zamanlardan kalma bir yermiş gibi bir havaya dönecektir. Farklı boy ve ebatlarda istenilen farklı renk seçenekleriyle de piyasada bulunmaktadır.Öneri olarak da şunu söyleyebiliriz ki; poliüretan mertek fiyatları hem uygundur. Renk olarak da genellikle kayın rengi ve koyu ceviz renkleri daha çok tercih edilen ve yakışan renklerdir. Dış cephe modelleri olarak kullanacağımız poliüretan mertek uygulaması ile beraber sanki ince bulunduğunuz yakında ahşap taklidi verilerek üretilmektedir. Linkimize tıklayarak bu çalışamnın fiyatları ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın