Okey Flood İle Farklı Bir Deneyim

Sitemiz içerisinde istediğin zaman okey oyununu telefona uygulama olarak indirip sürekli bağlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak okey flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Site üzerinden oynanan 101 okey plus oyunu aksine bu program kişiye daha fazla odaya girebilme, çoklu kullanıcı seçeneğinden daha fazla yararlanabilme ve çoklu sohbet özelliğini kullanabilme imkanı da sunar. Üstelik bu uygulamayı indirmek ücretsizdir. Sizde sitemize üye olarak giriş yapabilir ve oyunu indirebilirsiniz.

Çanak Okey’in 101 Okeyden Farkı Nedir?

Çanak okey; klasik okey’in aksine daha çok tercih edilen okey türüdür. Burada da 106 taş bulunur. Bir masa etrafında 4 kişi 4 ıstaka ve bir zar ile oynanan çanak okey plus en keyifli ve heyecanlı şekilde sitemizde oynanır. Hem okey oynarken hem de canlı sohbet ederek rekabet ortamını kızıştırma fırsatını www.okeyy.net/canak-okey-oyna linkimizde bulabilirsin. 

Çanak Okey denmesindeki sebep; kişinin tüm eller boyunca biriktirdiği ödüller el sonunda çift okeyle ya da okeyle bittiğinde o kişi çanağı kırmış olur ve tüm ödülleri kendisine alır.  101 Okey türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra eğer elinizdeki okeyi başkasına vermeye kalkışırsanız uyarı alırsınız.

Okey oyununun internet sitemiz üzerinden oynanabilir hale gelmesi ile aslında gerçek hayatta yaşanabilecek oyun hilelerinden korunmuş olmak demektir. Sitemiz içerisinde her türlü güvenlik önlemi alınmakta ve bu sayede hiç bir oyuncu mağdur olmamaktadır.

Bir cevap yazın