Kuzey Işıkları Herkesin Hayalinde Olan Yer!

Kuzey Işıkları, çeşitli gök olaylarının gerçekleşmesi neticesinde ortaya çıkan bir tür ışıktır. Aurora borealis olarak da bilinen Kuzey Işıkları genellikle Lapland gibi kuzey kutbuna yakın olan bölgelerde görülebilirken, bu ışıkları görebilmek ise herkesin hayalidir.

Turizm sektörünün öncü firmalarından biri olan Avrupa Rüyası ise, düzenlemiş olduğu pek çok yurtdışı turları ile beraber aynı zamanda Kuzey Işıklarına da bir tur düzenlemekte ve katılımcılarına bu eşsiz görsel şöleni deneyimleme imkanı sunmaktadır.

Doğa Avrupa Turu ya da iskandinavya turu gibi en çok ilgi geçen bölgelere düzenlemiş olduğu turların yanı sıra Kuzey Işıkları turu da düzenleyen Avrupa Rüyası, bu turda 4 gün 3 gece konaklama imkanı sunmaktadır. Üstelik Rovaniemi’de 2 kişilik odalarda sunulan bu konaklama hizmeti sayesinde, dolu dolu geçen 3 gece boyunca Kuzey Işıklarına doyabilme olanağı da tanınmaktadır.

Kuzey Işıkları turunda katılımcılara sağlanan ayrıcalıklara bakılacak olursa; Rusya turu ya da diğer pek çok turda olduğu gibi sabah kahvaltıları ve Türkçe rehberlik hizmeti sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra termal kıyafetler, gidiş-dönüş uçak biletleri, Noel Babanın köyünü ziyaret ve seyahat sağlık sigortası gibi ayrıcalıklar da sunulmaktadır.

Bir cevap yazın