Kiosk Sistemleri İle Kolay İşlem Dönemi!

Kimlik kartı ya da banka kartı gibi ürünler üzerinde bulunan çipli kısımları kullanarak işlem yapma ayrıcalığı sunan kiosk cihazları gün geçtikçe daha çok kullanılıyor. Özellikle devlet kurumlarında yapılacak işlemlerde ve bankalarda görmeye alışkın olduğumuz kiosk cihazları hastanelerde, müzelerde, otogarlarda ve çeşitli mekanlarda da kullanılıyor.

Sadece kimlik ya da banka kartı ile değil online işlemlerin yapılmasında da etkili olan bu sistemlerde duvara gömülebilen ya da oldukça az yer kaplayabilen çeşitleri bulunuyor. Adresimiz ise bu cihazları teknolojik gelişmelere paralel olarak hazırlanmış şekilde sizlere sunuyor.

Videowall Kiralama Hizmeti

Güvenlik önlemlerinden biri olan çoklu ekran üzerinden kayıtları izleme işlemi için videowall kiralama hizmeti alınabiliyor. LCD ekran ya da monitör üzerinden ekranın birkaç parçaya bölünmesi ve her parçadan farklı bir videonun oynatılması anlamına gelen videowall sistemlerinde görüntü kalitesi yüksek cihazlar kullanılması gerekiyor.

Görüntü takibi yapabilme, güvenlik kamerası yönlendirme ve çoklu kamera sistemlerinin kayıtlarının yapılabilmesi gibi özelliklere sahip olan bu sistem adresimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Güvenlik Önceliğimiz!

Güvenli bir dünya oluşturabilmek ve işlemlerin kısa sürede tamamlanabilmesini sağlayabilmek için kaliteli cihazlar kullanılması gerektiğini düşünen adresimiz ürün yelpazesini en iyi cihazlar ile hazırlamaktadır.

Teknolojik gelişmelerin takip edildiği ve güncellemelere dikkat edildiği cihaz sistemleri ile daha işlevsel cihazlar sunmayı hedefleyen adresimiz aynı zamanda sunduğu düşük fiyat garantisi ile de yanınızda olmaktadır.

Bir cevap yazın