Kartal İlçesi Kombi Tamiri Hizmeti

Kombi arızaları özellikle kış aylarında sıkıntılara yol açar. Isıtma sistemlerinin gelişiminde son nokta olan kombiler, yaşam alanlarımızı ısıtırken daha temiz ve daha çevre dostu ısıtma sağlarlar. Kombi cihazı arızalandığında ise sıcak su temini ve ısıtma konforu yok olur, böyle durumlarda çözüm için Kartal kombi servisi arızayı kısa zamanda giderebilir.  Böylece konforunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kartal’da kombi ve klima teknik servis hizmetlerinizden faydalanmak için https://cozumkombiklima.com/kartal-kombi-servisi linkine tıklayabilirsiniz.

Kombi Arıza Çözümleri

Çeşitli markaların farklı arıza kodları ile kombiler, hangi elemanın arıza yaptığını elektronik olarak bildirir. Bu konuda yetkin olmayan kişiler, yanlış parça değişimi yaparak size hem zaman kaybettirir hem de maddi zarara uğratabilir. Bu gibi ciddi sorunlar ortaya çıktığında, pendik kombi servisi sorunlarınızı kısa sürede en az masrafla çözebilir.

Kombi Petek Arızaları

 Peteklerde üst taraf sıcak iken alt tarafın soğuk kalması da sık rastlanan arızalardan biridir. Bu durumda peteklerin tıkanması ve su ayırıcı vananın bozulması ile dengesiz ısınma sonucu sorun ortaya çıkmaktadır. Servis elemanlarının çözebileceği bir arızadır.  Kombiden aşırı ses çıkması ise fan motorunda arızaya işaret eder. Servisi arayarak fan motorunu değiştirebilir ve kombiyi sessiz çalışma moduna alabilirsiniz.

Kombi Patlamalı Yanma Sorunu

Bu sorun gaz ayarlarından kaynaklanır, patlamalı yanma, gazın akışının istenen düzeyde olmaması, gazın birikmesi ve bir anda boşalması sonucu oluşabilir. Yetkili servise yıllık bakım yaptırılırsa bu sorun kolay kolay ortaya çıkmaz.

Bir cevap yazın