Justin TV Arşivleri

İzleyicilerine sınırsız bir avantaj ile kapılarını açan justin tv oldukça popüler bir kanaldır. Televizyon kanallarında spor paketleri bulunur bu spor paketlerinde her spor kanlı açılmaz. Örneğin on tane kanal var ise beş tanesi açılır, kalan maç kanalları farklı ligleri veren kanal olduğu için onun için de ayrı ücret istenmektedir. Bu gibi durumlar ne yazık ki sık karşılaşılan maç izleme keyfini kaçıran olaylardır.

Oysa justintv izle seçeneği ile hiçbir ücret ödenmeden tüm maçlar istenildiği zaman anında elinizin altında olmaktadır. Justin TV de izlenilen tüm maçlar belirli bir süreye kadar Justin TV arşiv bölümüne kaldırılır. Uzun süre, kaçırdığınız maçların buradan takibi yapılabilir. Ayrıca bu bölümün en önemli avantajlarından biri de aynı anda başlayan maçları izleyememe durumunda birini sonraya bırakmaktadır. Bu sayede iki farklı maç aynı saatte başlıyor ve siz de bu maçın ikisini de izlemek istiyorsunuz. O zaman yapmanız gereken tek şey birini arşiv bölümünden sonra izlemek olacaktır.

Justin TV Canlı İzleme Seçeneği

Maçların canlı maç izle seçeneği ile izlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü insan o an olan karşılaşmanın izlenmesinden keyif alır. Tekrarlar ancak kaçırdığınız zamanda ya da iki karşılaşmanın aynı anda olmasından kaynaklı durumlarda işe yarayabilir.

Canlı maç izlemek için Justin TV son derece geniş bir bülten sunmaktadır. Bunun yanında canlı maç izleme seçeneklerinin bütün avantajlarını ve kolaylığını da görmeniz yeterlidir. Tek yapmanız gereken durum sitenin adresini bilmektir. Bu sayede karşılaşma anında nereye gireceğinizi bilirsiniz.

Bir cevap yazın