İnternetten Haber ve İçerik Kaldırma Hizmeti Veriyoruz!

internetten haber kaldırma

Size ya da kurumunuza ait istenmeyen haberler internet sitelerinde ortaya çıkabilmektedir. Bu tür istenmeyen haberlerin arama motorlarından silinmesini ister misiniz? O halde firmamızın sunmuş olduğu internetten haber kaldırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizi ya da firmanızı zor durumda bırakabilecek bu tür haberleri anında kaldırıyor ve olası problemleri engelliyoruz.

Online olarak sunmuş olduğumuz hizmetler itibar yönetimi odaklıdır. Olumsuz olarak gördüğünüz her türlü haberi başta Google olmak üzere diğer arama motorlarından kaldırıyoruz. Bu kapsamda internetten içerik kaldırma hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydanabilirsiniz. Firmamız telif hakkı koruma, marka ve şirket ihlali koruma, video ve fotoğraf içeriklerini kaldırma ve de online medya yönetimi gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

Arama motorlarında gerek şahsınıza, gerekse de kurumunuza ait olan olumsuz haber ve içerikleri sorunsuz bir şekilde kaldırıyoruz. Distile.com.tr nin sunduğu haber kaldırma hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız aynı zamanda Google’da yer alan olumsuz yorumları da kaldırmaktadır.

Bir cevap yazın