HSBC Advantage Card

Advantage Ayrıcalıkları Nelerdir?

HSBC Bank, Advantage Classic Card, Advantage Gold Card, Advantage Platinum Card olmak üzere 3 farklı kart türünü müşterilerine sunmaktadır.

HSBC Advantage Classic Card’ınız ile yaptığınız alışverişler ile nakitpuan veya tatilpuan birikrebilirsiniz.Tatilpuanlarınızı yurtiçi, yurtdışı uçuşlarınızda kullanabilirsiniz, seçkin otellerde konaklama ödemelerinizi tatilpuanlarınızla yapabilirsiniz. Tatilpuan kullanımında, istediğiniz havayolunu seçebilirsiniz, istediğiniz sınıfta uçuşunuzu yapabilirsiniz.

AVIS’ten araç kiraladığınızda ve PROGO ile transfer hizmeti alımlarınızda yüzde 25 indirimden faydalanabilirsiniz.

Telefon bankacılığını ve internet bankacılığını kullanarak kredi kartlarından nakit para çekebilir; vadesiz hesaba paranızı transfer edebilirsiniz. Advantage Gold Card’ın özellikleri de Advantage Classic Card gibidir. Tüm kampanyalar için buraya tıklayın.

Advantage Platinum Card Özellikleri Nedir?

HSBC Advantage Platinum Card’ın en önemli özelliği, ferdi kaza sigortasıdır. Yurtiçi veya yurtdışı seyahat biletlerinizi Platinum Card ile alırsanız, seyahatten sonraki 90 günü de kapsayacak şekilde, kaza sonrası olacak tüm tedavileriniz 10.000 USD teminat kapsamındadır. Kaza sonrası ölüm durumunda veya sürekli sakatlanma durumlarında 50.000 USD teminat kapsamında olursunuz.

Platinum Card’a sahip olduğunuzda yurtdışındaki otellerde, mağazalarda, sağlık merkezlerinde, fitness salonlarında, otomobil kiralama firmalarında farklı ayrıcalıklar sizi bekliyor olacaktır. Havaalanlarındaki özel bekleme salonundaki ayrıcalıklardan siz ve yakınlarınız için,  kişi başı 30USD  ödeme yaparak faydalanabilirsiniz. Diğer kartlarda olan AVIS ve PROGO’daki avantajlar, Platinum Card için de geçerlidir.

Kaart sahiplerinin havayolu ile yaptığı seyahatlerde geçerli olan bagaj kayıp sigortası 500USD olacaktır.

Bir cevap yazın