Hizmette Sınırlar Üstü Bir Anlayış

VOGO Tur, İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından seyahat etmek için İstanbul sakarya otobüs seferine ihtiyaç duyan yurttaşlarımızın faydalanacağı bir güzergâhta faaliyet gösterir. Sakarya Adapazarı ile İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı arasında, hemşerilerimiz için bir köprü mesabesindedir. Hizmetin en alasını sunma gayretinde bir yapıya sahiptir.

Sanal Sayfalarda İndirim Coşkusu

Servis ve otobüs olarak hizmet sunan VOGO Tur, internet sayfamızdan yapacağınız bilet alışlarınız için yeni avantajlar getiriyor. Evinize ya da yolculuğa başlayacağınız uçağınıza sizleri güven içinde götürürken, aynı zamanda, maliyet olarak da uygun bir rakama yolculuk yapmanızı sağlamak maksadı ile uygulama başlattık.

Sitemiz üzerinden bilet almanız sizin menfaatinizedir. Web sitemiz ya da OBİLET üzerinden alacağınız biletler için bir rakam belirledik. Adapazarı sabiha gökçen hava limanı yönünde yolculuk yapmayı düşünenlerin, derhal sitemize bir göz atmaları menfaatleri icabıdır.

Hizmetler Coşmuş Bir Kere

Günümüzde insanlar için bir yaşam tarzına dönüşen bir yenilik bulunmaktadır. İnternetsiz yaşayamayan günümüz insanı, bu yaşam tarzını evi ya da iş yeri ile sınırlandırmak istemiyor. Paketinden yiyerek en lazım olacağı yerde bitmesin de istiyor. Bunun için içiniz rahat olsun. Sakarya Adapazarı’ndan çıkarak İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı arasında yapacağınız yolculuk esnasında, filomuz dahilindeki tüm araçlarımızda sınırsız ve ücretsiz Wifi hizmeti bulunmaktadır.

Şehir içi yolculuklardan da ücret talep etmiyoruz. Adapazarı kent meydanından Serdivan ya da kampüs istikametine doğru gidecek olan misafirlerimizin servislerinden de bir ücret talep etmiyoruz. VOGO Tur, Sakarya Adapazarı hemşerilerimize hizmet için vardır!

Bir cevap yazın