Hazır Drenaj Kanalları Modelleri

Günümüzde her alanda gördüğümüz, paslanmaz hazır drenaj kanalı ve kompozit rögar kapağı olarak ikiye ayrılan rögar kapakları hem ekonomik hem hafif hem de kolay montaj edilebilir özelliklere sahiptir. Geçmişte kullanılan beton rögar kapaklarına göre çok hafif olmaları kolay nakliye edilmelerini ve monte edilmelerini sağlar.

Kaliteli ham madde kullanımı ile aşınmaya ve korozyona karşı dayanıklı olan rögar kapakları bu özellikleri ile çok uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilirler. İnternet sitemizde yer alan ve birbirinden farklı renklerde üretilmiş olan rögar kapakları içinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bir model seçerek online satın alma işlemi ile satın alabilir veya üzerine logonuzun baskısını yaptırarak kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Sağlam Rögar Kapakları

Sokaklarda, trafiğin olduğu alanlarda kullanılan kompozit rögar kapağı hafif olduğu kadar ağır yük araçlarına da dayanıklı kapaklardır. Bu özellikleri ile çok uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan rögar kapakları telefon alt yap sistemlerinin yer altına alınabilmesinde, petrol istasyonlarında yer altında yer alan depoların bakım ve kontrollerinin yapılmasında hayati öneme sahiptir. Ayrıca bu rünle bereber kullanılan ürünlerin yanında plastik kanal ızgara ürünleridir.

Farklı renklerde üretilebilen, asit, baz, solvent ve kimyasallara karşı dayanıklılık gösteren rögar kapakları yanmayan malzemelerden yapıldığı için alev almazlar. Yangın anında kendi kendine sönme özelliğine sahip olan rögar kapakları bu özellikleri ile yangına karşı dayanıklılık gösterirler. Günümüzde petrol istasyonları, hastaneler, okullar ve telefon şebekelerinin yer aldığı alanlarda yangına karşı dayanıklı olması size birçok konu da avantaj sağlar.

Bir cevap yazın