Farmasi Sistemine Üye Olarak Satıştan Kar Ve Prim Kazanın

Farmasi, birçok kişisel bakım ürünlerinin üretildiği ve satıldığı bir kuruluştur. Farmasi ürün satışının yanı sıra üyelik ile de değerlendirmek isteyenlere kazan kapısı olmaktadır.

Yapılması gereken işlem firma sitesine girerek farmasi üyelik işlemlerini tamamlamak ve firmanın online elemanı konumu durumuna gelmektir. Sonrasında  belli komisyon oranında satışlardan üye olan kişiler de gelir elde edebilecektir. Bu üyelik sonrası farmasi de danışman ve satış temsilcisi rolü kazanılarak ek kazanç sağlanabilir. Ve bu konuya rağbet odlukça yüksektir.


Farmasi üyelik sisteminin en önemli kazançlarından biri, sisteme üye olanların Farmasi katalog ürünlerine yüzde 30-40 indirimle sahip olmalarıdır. Sisteme üye olanlar satış yaparak kar kazanırlar; kendi satış ekiplerini kurarak prim kazanırlar. Farmasi şirketi yüzde yüz Türk şirketi olduğundan, yerli malı kullanarak ve kullandırmaya teşvik ederek ülke ekonomimizin gelişmesine de katkı sağlamış olursunuz.

Farmasi üyelik sistemi içinde yüzde 3-22 seviyeleri bulunmaktadır. Üyelik sistemi içerisinde lider, üst lider, yönetici ve müdür seviyeleri bulunmaktadır. Sistemde seviyeleri yakalayabilmek için vermeniz gereken sipariş miktarını ancak kol, grup oluşturarak başarabilirsiniz. Ekibinizde ne kadar çok kişi varsa, o kadar çok satış yapmayı başarırsınız.

Farmasi Üyelere Katalog Gönderimi Nasıl Yapılır?


Farmasi üyesi olduktan sonra size bağlı olan bir ekibi kurdunuz diyelim. Size bağlı olan bu ekip, satışlarını gerçekleştirebilmesi için sizden Farmasi katalog isteyecektir. Farmasi katalog size bağlı olan ekibinize sizin tarafınızdan yollanabileceği gibi, tercihinize bağlı olarak Farmasi şirketi tarafından da yollanabilir. Bir üyenize en fazla 5 adet Farmasi katalog yollayabilirsiniz. Katalog yollamak istediğiniz kişilerin isimlerini ekrandan seçiniz; katalog toplam bedelini kredi kartınızla ödemeniz gerekir.

Bir cevap yazın