Farklı Yerler Gezmek İçin…

büyük avrupa turu

Özellikle yaz günleri yaklaşırken Avrupa Rüyası turları son hızıyla devam ediyor. Sizin için birbirinden uygun fiyatlara tüm Avrupa şehirleri başta olmak üzere çok farklı tur imkanları sunan Avrupa Rüyası, Türkiye’deki tüm müşterileri için rüya gibi bir Avrupa deneyimi şansı sunuyor. Yurtdışı turu için ihtiyacınız olan her şeyi karşılamaktayız.


Uzun yıllardan beri dünyanın birçok noktasına, başta Avrupa kıtas olmak üzere yurtdışı turları düzenleyen kurumumuz bünyesinde birbirinden güzel Avrupa şehirlerini ve kültürel başkentleri gezebilir, üç hafta boyunca sınırsız tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Başta Almanya, Yunanistan, İtalya, Norveç, İskandinavya ülkeleri, Fransa olmak üzere Avrupa’nın tamamına özel turlar düzenlemekteyiz.


Bu yıl özel kampanyamız kapsamında ve müşterilerimizin yoğun talepleriyle İskandinavya turu seçeneğimizi de aktif ettik. Avrupa’nın her yerine ve İskandinavya bölgesine özel olarak VIP hizmet seviyesinde ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. 

Turlarımız kapsamında düşünmeniz gereken birçok konu fiyata dahil durumdadır. Yalnızca Schengen vizeleri, bireysel harcamalar size ait olmaktadır. Avrupa’nın tamamında Avrupa standartlarında otobüslerle seyahat edip ekstra turların tamamı, konaklamalar ve kahvaltılar dahil olmak üzere birçok alanda her şey dahil turundan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın