En Hızlı Paykasa

paykasa ödemeleri

Cash Paykasa olarak sizlere en uygun fiyatlardan kura bağlı olarak paykasa hizmeti sunmaktayız. Özellikle piyasadaki diğer şirketlere oranla tamamen güvenli ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız neticesinde tam hizmet sağlıyoruz. Resmi paykasa bayisi olma özelliğimizle beraber müşterilerimizin sorunlarına tam karşılık vermeye çalışarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.


İnternet üzerinde yaptığınız tüm araştırmalarda kolayca size yardımcı olabileceğimiz gibi, paykasa al işlemlerinde hem telefonlarımız aracılığı ile hem de anlık skype destek sistemimiz sayesinde yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz. Cash Paykasanın sunmuş olduğu birbirinden uygun ve avantajlı paykasa paketleri sayesinde çok rahat bir şekilde istediğiniz ürüne sahip olabileceksiniz.


Paykasa ile sanal kartınızı alıp alışverişinizi yaptıktan sonra dahi isterseniz kalan paranızı tekrar bozdurma işlemi ile geri alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip 16 haneli pin kodunuzu iletmeniz olacaktır. Paykasa bozdurma fiyatları anlık euro kuruna bağlı olarak değişmektedir. Kur ne kadarsa hiçbir ekstra kesinti ve sorun olmadan hesabınıza arta kalan para miktarını yatırarak paykasa bozdurma işleminizi gerçekleştiriyoruz.


Bu bozdurma işlemini yapan sayılı paykasa bayisi olmamızdan dolayı, bizi tercih edip paykasa alımlarınızı firmamızdan yapmanız durumunda çok daha fazla avantaj elde edeceğinizi belirtmek isteriz. Özellikle arta kalan paranızı hesabınıza geri yatıracak olmamız müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanan bir durumdur.

Bir cevap yazın