Eğitiminize İtalya’da Devam Edin

pisaedu

İtalya’da eğitim almak için birçok sebebiniz var. Bunların başında da kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra İtalya’da vakit geçirmek gelir. Mesela hem yurtdışında tıp eğitimi almak hem de Avrupayı keşfetmek ve eğitim hayatınız boyunca burada vakit geçirmek istemez misiniz?

İtalyada eğitim veya İtalyada yüksek lisans eğitimi almak için yapmanız gereken ilk iş Pisa Edu ile tanışmak olmalıdır. 2012 yılından bu yana İstanbul’da ve İtalya’da ki ofisleri ile İtalya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına profesyonel danışmanlık hizmetleri veren firma, sadece İtalya’da ki eğitim hayatı üzerine danışmanlık yapmakta ve bu yüzden alanında daha da uzmanlaşmış olarak daha kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Pisa edu web sayfasını ziyaret ederek, şirket ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve verdiği diğer hizmetlere de ulaşabilirsiniz. Https://pisaedu.com  web sayfasından ulaşabileceğiniz bilgileri sınıflandırmak adına şöyle listeleyebiliriz:

  • Lisans Eğitimi Alabileceğiniz Bölümler (Tabi bunların hangi üniversitede olduğuna kadar tüm detay bilgileri ile birlikte)
  • Yüksek Lisan Yapabileceğiniz bölümler
  • Üniversiteler (Devlet ve Özle Üniversiteler hakkında site veya firma ile iletişime geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.)
  • Alabileceğiniz Hazırlık kursları

Ayrıca siteyi ziyaret ettiğinizde sizde göreceksiniz ki, İtalya ile ilgili birçok bilgi mevcut. Sonuçta bir süre orada yaşayacaksınız. Doğal olarak ta gezebileceğiniz yerler, Milano yaşamanızı gerektiren 10 etkili sebep gibi sosyal hayata yönelik bilgiler de alabileceksiniz.

Bir cevap yazın