Burun Estetiği

Burundaki şekil bozuklukları ve burunun yüz ile uyumlu olması için uygulanan ve www.tament.com/rinoplasti-ameliyati adresinden daha fazla bilgi alabileceğiniz rinoplasti ameliyatı, burun estetiği ameliyatı olarak da biliniyor. Burun estetiği ameliyatları burnun yüz ile genel uyumunu sağlamak amacı ile yapılabildiği gibi rahat nefes alabilmenizi sağlayacak kemik eğrilikleri ve burun eti gibi nedenler içinde tapılmaktadır. Rinoplasti konusunda profesyonel olarak hizmet veren ve aynı zamanda Rinoplasti doktoru öğretim üyesi olan Tamer Haliloğlu, burun estetiği konusunda uzun yıllardır sektörde yer aldığı için büyü bir tecrübeye sahiptir.

Rinoplasti Ameliyatı

Burun estetiği yaptırmak isteyenler için İstanbul’da profesyonel olarak hizmet veren Dr. Tamer Haliloğlu, Rinoplasti İstanbul uzman doktorları arasında tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Estetik ameliyat dışında KBB uzmanı olarak da hizmet alabileceğiniz klinik İstanbul’da Fulya semtinde yer alıyor. 20 yıldan fazla süredir estetik ameliyatlar konusunda uzman olan ve 20 yıllık tecrübeye sahip olan Dr. Tamer Haliloğlu yeni bir hayata başlamanız için sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

Ameliyat Sonrası Doğal Görünüm

Burun estetiği ameliyatından sonra hastalar için hayati öneme sahip olan doğal görünüm ameliyat öncesi en çok sorulan sorudur. Kliniğimizde yapılan burun estetiği ameliyatları sonrasında burun doğal bir görünüme sahip olduğu için rinoplasti ameliyatı olduğunuz hiç anlaşılmamaktadır. Yıllardır profesyonel bir şekilde yaptığı rinoplasti ameliyatları ile hastalarına estetik burunlara sahip olma imkanı sağlayan Dr. Tamer Haliloğlu burun estetiği konusunda hizmet veriyor.

Bir cevap yazın