Avşa Sezonu Açılıyor!

avşa adası

İlkbaharın gelmesiyle birlikte tatil beldelerinde sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’a yakınlığı ile tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan avşa adası yepyeni anılar biriktirmeniz için hazırlıklarını sürdürüyor. Oteller, pansiyonlar, restoranlar, moteller ve plajlar en yeni halleri ile 2019 yazına hazır durumdalar.

Site olarak Avşa Adası’nda yer alan tüm konaklama mekanlarının, restoranların ve diğer aktivite alanlarının bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Mekanların adres ve iletişim bilgileri avşa sitemizde mevcuttur. Tamamen aracı bir site olarak en doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Adada yer alan otellerin, pansiyonların, restoranların ve plajların bilgileri için siz de sitemizi tercih edebilirsiniz.

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte tatil planları da yapılmaya başlandı. İstanbul’a çok yakın konumda olan Avşa Adası’nda https://www.avsa.com/avsa-adasi-otelleri-5-yildizli.html sayfasından inceleyebileceğiniz sayısız otelleri bulunmaktadır. Özellikle ilk defa adaya gelecek olanlar için tam bir rehber hizmeti veriyoruz. Ada hakkında bilmeniz gereken her şeyi sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Güncel bilgilerle dolu sitemizde ulaşım, konaklama, yiyecek, içecek, sağlık ve diğer konularda her türlü bilgi mevcuttur.

Adamıza İstanbul’dan, Tekirdağ’dan, Balıkesir’den ve Bursa’dan direk gemi seferleri vardır. Belli bölgelerden deniz otobüsü seferleri de mevcuttur. Birkaç saat içerisinde adaya ulaşabilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın