18 Yaş Altı Kredi Kartı

Kredi kartı almak isteyen gençlere ve 18 yaşının altındakilere kredi kartı veren bankalara kredi karı başvurusu yapabilirsiniz. 18 yaş altına kart veren bankalar, kredi kartı başvurusu öncesinden sizden bir hesap açtırmış olmanızı ve anne veya babanızı tam yetkili kılmanızı istiyor.

Ödemelerde ve oluşacak borçlarda anne veya babanız tam yetkili olmayı kabul ettiğinde kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartınıza kavuşabiliyorsunuz. Aksi durumda bankalar size kredi kartı vermiyorlar. Tüm bilgiler için https://www.kredivepara.com/18-yas-alti-kredi-karti-veren-bankalar web adresine bir göz atabilirsiniz.

18 yaşının altında olup kredi kartı almak isteyenler için bankaların sunmuş olduğu bir diğer yöntem anne veya babanın kredi kartlarına ek kart çıkarmalarıdır. Ek kart, anne ve baba onaylı olarak 18 yaş altına verilen bir kredi kartıdır.

Öğrenci Kartı

Bankalar tarafından öğrenci olanlara sunulan ve 18 yaş altı kredi kartı türü olarak sunulan kredi kartları vardır. Öğrenci olduğunuzu belirten bir öğrenci belgesi ile bankaların öğrenci kartlarına başvurarak kredi kartı alabilir ve kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu için banka şubesine gidebileceğiniz gibi internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda öğrenci belgenizin fotoğrafını sisteme yükleyebilir veya öğrenci belgenizi banka şubesine faxlayabilirsiniz.

Kredi kartı almak isteyen 18 yaşının altındaki gençler için özel kart çıkaran bankalar vardır. Bu bankalara başvuru yaparak 18 yaş altı genç kart gibi kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. Alacağınız kredi kartınızla internet üzerinden veya dilediğiniz bir alış veriş merkezinde alış veriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın